Zelenina

paprika xenie 1

Celer bulvový Maxim (Apium graveolens Maxim) Jedná se o pozdní odrůdu bulvového celeru, určenou pro sklizeň v září a říjnu. Není náchylná na vybíhání do květu a je odolná vůči napadení septoriózou. Bulvy mají universální použití.
Cibule Hiberna (Allium cepa) Hiberna je ozimá cibule určená pro raný i pozdní sběr a přímou spotřebu, není vhodná pro dlouhodobé skladování.
Fazol Jitka (Phaseolus vulgaris) Fazole Jitka paří k pozdnějším odrůdám tyčkových fazolí.
Paprika Bivoj (Capsicum annuum) Pozdní odrůda papriky Bivoj je vhodná pro polní i skleníkové pěstování. Vyznačuje se středně dlouhými až dlouhými středně žlutými plody.
Paprika Pralinka (Capsicum annuum) Tento druh malé papriky je určený pro polní, ale i balkónové pěstování se sklizní od června do října. Plody této papriky mají zabarvení žlutobílé až červené a jsou vhodné i ke konzervování.
Paprika Xenie (Capsicum annuum) Paprika Xenie patří k pozdním odrůdám určeným pro pěstování na poli i ve skleníku. Zralé červené a žlutozelené plody jsou vhodné pro přímou konzumaci.
Ředkvička Duo (Raphanius sativus) Velmi raná dvoubarevná červenobílá ředkvička odolná vůči praskání bulviček nebo vybíhání do květu. Má jemnou a nasládlou chuť, je vhodná k pěstování na poli i pro rychlení.
Salát hlávkový Lednický (Lactuca sativa) Tato raná středně velká odrůda salátu má hlávky dobře uzavřené a zdárně odolává i jarním mrazíkům. Je vhodná pro pěstování ve volné půdě i pod fólií.
Tykev Jack ó Lantern (Cucurbita pepo) Okrasný druh jednoleté poléhavé/popínavé tykve milující slunné a teplé prostředí s podzimní sklizní v září/říjnu.

 

paprika beros 1ředkvičky

Objednat