Nabídka 2018

Očka

I letos máme k prodeji očka meruněk, mandloní, broskvoní a ořešáků.                  Konkrétní typy oček naleznete zde: Nabídka_oček_2018.

Objednávat můžete prostřednictvím tel.: 519 352 405, mob.: 607 044 903 nebo e-mailu: info@seva-flora.cz u Ing. Peňáze.

 

Okurka

nakládačka Fatima F1: Hybrid okurky nakládačky se štíhlými plody s hustými jemnými bílými ostny. Plod je geneticky nehořký a zůstává štíhlý a nepřerůstá. Je rezistentní k plísni okurkové, virové mozaice okurek, padlí a černi okurkové.

skleníková Marta F1:  Vysoce výnosný raný hybrid s čistě samičím kvetením. Hadovitý plod s jemnými podélnými rýhami má jemnou slupku a kvalitní dužinu výborné chuti.

Paprika

paprika xenie 1

Xenie: Poloraná, nepálivá, úrodná kapie pro polní pěstování i k rychlení. Pevná vyšší rostlina s větším trojúhelníkovým plodem s výrazným zašpičatěním na konci. Barva plodů přechází od světlezelené přes světlou bíle-nazelenalou do tmavě červené. Je velmi vhodná pro přímý konzum, ke kuchyňskému i konzervárenskému zpracování.

Diana: Nehybridní poloraná až pozdní odrůda zeleninové papriky pro polní pěstování. Plody středně velké, žlutobílé, v botanické zralosti červené barvy. Je silnostěnná, sladká, vhodná na přímý konzum i konzervování.

Prima: Pozdně podzimní nebo poloraná odrůda silnostěnné papriky. Tato aromatická paprika je vhodná pro pěstování ve sklenících a foliovnících. Při sklizni má tmavě rudou barvu. Je též vhodná pro přímý konzum, ke kuchyňskému zpracování nebo k sušení.

Rajče keříčkové

Odeon: Vyznačuje se nejen svým mohutnějším vzrůstem, ale také vhodností k přímé spotřebě.

Proton: Středně raná odrůda rajčete s velmi pevnými, oválně kulovitými až kulovitými plody střední velikosti (70-80 g). Velmi dobře snáší krátkodobé skladování, a proto je vhodná i pro ruční sběr a přímý konzum.

Salus: Středně raná, výnosná odrůda keříčkového rajčete kompaktního vzrůstu pro polní pěstování s pevnými, oválnými, středně velkými plody (60-80 g). Pro vyšší obsah sušiny je vhodná i k výrobě kečupů. Rajčata mají vyšší obsah vitamínu A a C.

Cibule

cibule všetana...

ozimá Hiberna: Výnosná odrůda s velkou kulovitou ažmírně ploše kulovitou cibulí se středním krčkem. Dužina je bílá, pevná, jemná se skvělou chutí. Ideální doba k setí konec srpna nebo začátek září.

jarní Všetana: Osvědčená poloraná odrůda pro pěstování z jarních výsevů i ze sazečky. Velmi dobře skladovatelná. Cibule je vřetenovitého tvaru, okrově žlutá s tenkým, dobře se zatahujícím krčkem. Bílá až nažloutlá dužnina je pevná, jemně nasládlé chuti.

Tykev

Goliáš: Rozložitá plazivá rostlina se zavalitými, kulovitými až oválnými plody ohnivě oranžové barvy s jemnou, nasládlou dužninou silnou 3-5 cm. Plod dosahuje hmotnosti 18-30 kg, někdy až 50 kg. Dýně jsou vhodné pro přímou spotřebu, kuchyňskou úpravu, konzervaci kompotováním na džemy i jako krmivo pro domácí zvířata.

Měsíček lékařský Plamen plus

Plnokvětá oranžová bylina s vysokým výnosem dosahující výšky až 80 cm, které svědčí slunné místo a hlinitopísčitá půda s živinami, zároveň však patří mezi nenáročné letničky. Můžete ji vysévat přímo na záhon, vyznačuje se rychlým růstem. Měsíček má široké využití v léčitelství a pro svou výraznou barvu je používán i v potravinovém průmyslu.

Krmivo – Slunečnice českého původukrmivo slunecnice

Návod na použití: Určeno zejména do krmítek pro přikrmování ptactva v zimním období a k celoročnímu krmení opeřenců, morčat, potkanů, myší, křečků atd.

Trvanlivost: dle data spotřeby na obalu.

Nákupem tohoto výrobku podporujete regionálního (nebo českého) pěstitele a výrobce.

Balení: 1 kg, 3 kg a 35 kg

Agropeletky

Stelivo a topivo z naší pšeničné slámy. Více informací zde.

Objednat